KIBRIS’A NEDEN GİDİLİR?

Kıbrıs bilindiği üzere dünyanın en özgürlükçü ülkelerinden biridir. Bu nedenle her yıl özellikle erkekler tarafından Kıbrıs’a turist akını olmaktadır. Genelde gece hayatı ve kumar için Kıbrıs tercih edilir. Kıbrıs’ın en büyük eksikliği ulaşım problemidir. Bu nedenle Kıbrıs’a gelmeden rehber hizmeti almanız sizin için daha avantajlı olacaktır.  Rehberlik ve transfer hizmeti almanız ekonomik açıdan daha avantajlı olacaktır.

 

KIBRIS GECE KULÜPLERİNDE KURALLAR

Kıbrıs’taki gece kulüpleri genelde sıralı bir şekilde yan yana dizilmişlerdir. Aşağı yukarı konsept aynıdır bu gece kulüplerinde. 12 şer dansçı kız çalışmaktadır bu kulüplerde ve bu kızlar tüm gece boyunca size özel dans şovları gerçekleştirmekteler. Eğer dilerseniz gecenin ilerleyen saatlerinde bu kızlardan birini otelinizde misafir edebilirsiniz veya gece kulübünün içinde bulunan özel odalardan birinde geceyi o kızlardan biriyle geçirebilirsiniz. Kıbrıs tamamen özgürlüğe önem veren bir ülke bu nedenle de size herhangi bir kısıtlama getirmemektedir. Kalacağınız otellerin neredeyse tamamında kumarhaneler bulunmaktadır ve o kumarhanelerde popüler tüm oyunları oynayabilirsiniz. Hatta bazı geceler çok önemli misafirlerin de katıldığı poker turnuvaları da düzenlenmektedir. Bu turnuvalardan birini kazanırsanız hayal edemeyeceğiniz çoklukta paranız olabilir.

 

GECE KULÜBÜNDEKİ KIZLARIN ÜCRETLERİ

Kıbrıs night club kızları genelde kulübe bağlı olarak çalışırlar. Bunlar ile ilişki yaşayabilmek için kulüp çalışanları ile pazarlık yapmalısınız. Kızlar 12 tanedir ve bunların fiyatları aşağı yukarı aynıdır. Kıbrıs night club kızlarından birini beğendiğiniz an elinizi çabuk tutmalısınız çünkü sizden önce başkaları da o kızı kapabilir ve geceyi başka bir kızla geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

 

GECE KULÜBÜNE NASIL GİDİLİR?

           Kıbrıs night club mekânlarına gitmek için şık giyinmek gerekir. Çünkü ne kadar şık olursanız o kadar göze çarparsınız ve kızların ilgi odağı haline gelirsiniz. Bu nedenle sıradan günlük kıyafetler yerine şık şeyler giymeye özen gösterin. Unutmayın siz ne kadar iyi giyinirseniz çevrenizdeki insanlardan da bir o kadar iyi hizmet görürsünüz.