Kıbrıs Lipstick Kızları Nasıldır?

Kıbrıs (KKTC) gece kulüplerinde çalışan kızlar genelde dünyanın en güzel kızları arasından seçilirler. Bilindiği üzere dünyanın en güzel kızları kuzey Avrupa ülkelerindeki kızlardır ve bu kızlar egosu en az kızlardır. Kıbrıs lipstick night club bu kızları gidip bizzat yerinde görerek ve beğenerek Kıbrıs’a getirtmiştir. Kızların tamamı 90-60-90 fizik ölçülerine sahip birbirinden ateşli kızlardır. Her gece farklı bir fantezi kıyafeti ile sizleri baştan çıkarmaya hazırlar.

 

Kıbrıs Lipsticke Ulaşım Nasıldır?

           Kıbrıs lipstick night kulübü sizler için muhteşem bir ulaşım hizmeti sunmaktadır. Bilindiği gibi Kıbrıs’ta ulaşım zordur ve bu nedenle de oldukça pahalıdır. İşte sizlerin daha fazla masrafa girmesini istemediği için Kıbrıs lipstick (KKTC Lipstick Night Club) size özel transfer hizmeti sunmaktadır. Kıbrıs’ın neresinde oturuyor olursanız olun sizi son model lüks bir araba ile evinizden alıp gece kulübüne getiriyoruz. Burada muhteşem saatler geçirdikten sonra dilerseniz tek başınıza dilerseniz de partneriniz ile birlikte sizi otelinize veya evinize tekrar bırakıyoruz. Bu hizmeti Kıbrıs’tan başka hiçbir yerde bulamazsınız.

 

 Kıbrıs Lipstick Gece Kulübü Pahalı Mı?

Kıbrıs’ın pahalı bir yer olduğunu bazen sağdan soldan duymaktayız. Aslında Kıbrıs bazı konularda pahalı misal yemek ve su konularında, bazı konularda ise oldukça ucuzdur örneğin gece hayatı ve alkol konusunda. Zaten Kıbrıs’a gelenlerin ortak amacı eğlence olduğu için pahalılıktan etkilenmeyecek aksine ucuz eğlencenin keyfini çıkaracaklardır. Bu nedenle Kıbrıs’ın pahalı olduğu düşüncesini aklınızdan çıkarmalı ve bir an önce Kıbrıs’taki gece alemine katılmalısınız.