Kıbrıs Gece Kulüpleri ile Eğlenceyi Doruklarda Yaşayın

Birbirinden güzel gezilecek doğal yerleri, tarihi mekânları ve size bir turist gibi değil misafir gibi davranan Kıbrıs halkı ile Kıbrıs, gelen herkesi memnun ediyor ve buradan mutlu ayrılmasını sağlıyor. Her zevke uygun tatil mekânlarının yanı sıra eğlence sektöründe de geniş bir yelpazeye sahip olan Kıbrıs’ta birbirinden farklı ve her biri bir eğlence patlaması olan Kıbrıs gece kulüpleri ile tatilinizi en güzel şekilde geçirebilirsiniz. Sizler için gece kulüpleri ile ilgili ufak bir araştırma yaptık ve adanın en iyilerini bir araya topladık;

– Club Kybele; Kıbrıs Mağusa’da bulunan Club Kybele sabaha kadar süren sınırsız eğlencesi, uygun fiyatları ve muhteşem müzikleriyle eğlenceyi dolu dolu yaşamanızı sağlayacak mekânlar arasında ilk sırada yer alıyor. Özellikle hafta sonu yapılan konsept partiler sabaha kadar sürüyor ve eğlenirken yorulmak nedir bilmiyorsunuz. Hafta içi de faaliyette olan Kybele, sınırsızca eğlenmek isteyen herkes için kapılarını ardına kadar açıyor.

– The Queen Club Cyprus; Gene Mağusa’da bulunan The Queen Club Cyprus, farklı dekorasyonu ve ortamı ile sizi kendine hayran bırakacak. Müzikleri kadar zengin menüsü ile de size kendinizi farklı hissettirecek bu mekân ile sabaha kadar sınırsızca eğlenebilirsiniz.

– Sess Kıbrıs; Özellikle kareoke severlerin uğrak mekânı olan Sess Kıbrıs ile arkadaşlarınızla dilediğiniz gibi kareoke partilerine katılabilir ve müziği bizzat yaşayabilirsiniz. Özel günlerde yaptıkları partiler ile kendinizi eğlencenin kollarına bırakacak, nasıl sabah olduğunu anlamayacaksınız. Lefkoşa’da bulunan Sess Kıbrıs’a gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekiyor.

– Tango to Buddha; Kıbrıs Girne’de bulunan Tango to Buddha kalite ve eğlenceyi bir arada isteyenler için bulunmaz bir seçenek. Dilerseniz sevdiklerinizle birlikte yemek yiyebilir, dilerseniz de en özel ve adanın en iyisine sahip olan eğlencesi ile gönlünüzce geç saatlere kadar eğlenebilirsiniz.

– The Monks Inn; Mağusa Kaleiçi’nde bulunan The Monks Inn, otantik görüntüsü birbirinden farklı lezzetleri ile sakin bir akşam geçirmek isteyen herkese kapılarını açmış durumda. Menüsü oldukça zengin olan The Monks Inn, kendi özel yapımı kokteylleri ile Kıbrıs’ta farkını ortaya koymuş durumdadır. Eğer sizde sevdiklerinizle sakin bir akşam geçirmek ve yeni tatlar denemek istiyorsanız uğramanız gereken yerlerden birisi.

           Kıbrıs gece kulüpleri daha fazla eğlence ve hiç durmayan temposu ile ziyaretçilerini beklemektedir.