Kıbrıs Gece Kulüpleri

 

Vizesiz olarak gidilebilecek olan Kuzey Kıbrıs, keşfedilesi pek çok güzelliği barındırdığı gibi heyecan verici gece hayatıyla da ilgi odağı oluyor. Kıbrıs gece hayatı dolu dizgin yaşanacak çılgın ve keyifli aktiviteleriyle ziyaretçilerine unutulmaz bir deneyim yaşama ayrıcalığı sunuyor. Çılgın bir gece hayatı için Kıbrıs gece hayatı mekanlarını keşfe çıkmak isteyen konukların tercih edebileceği çok fazla Kıbrıs night club bulunmaktadır. İşte Kıbrıs night club seçeneklerinde bazıları;

 

 Gold Night Gece Kulübü

 

Gazimağusa’da bulunan bu mekan şehir merkezinden yalnızca 10 km. uzaklıktadır. Erzincan havaalanına da yalnızca 47 km. uzaklıkta olup kolay ulaşılabilir bir mesafede yer alır. Kulüp gündüzleri zamanlarını geçirip keyif alacakları bir hizmetle sabah saat 09:00 da hizmet vermeye başlar ve akşama doğru saat 17:00’da vermekte olduğu bu hizmete ara verir. Geceye ise misafirlerine farklı deneyimler yaşatacak özellikteki bir şov programıyla 21:00’da hizmet vermeye başlar ve 01:00’dan sonra güneş doğup da yeni bir güne merhaba diyeceğiniz günün sabahı saat 09:00’a kadar normal gece akış programıyla hizmet verir.

 

 Casablanca Gece Kulübü

Gazimağusa’da hizmet vermekte olan bu mekan şehir merkezinden yalnızca 5 km. mesafededir. Erzincan havaalanına da 35 km. uzaklıkta olup kolay ulaşılabilir bir mesafededir. Kulüp gündüzleri hoşça zaman geçirmek isteyenler sabah saat 09:00 da hizmet vermeye başlar ve akşama doğru saat 17:00’da vermekte olduğu bu hizmete bir süreliğine ara verir. Yeni başlayan geceye ise misafirlerine farklı anlar yaşatacak özellikteki keyifli bir şov programıyla 21:00’da hizmet vermeye başlar ve 01:00’dan sonra güneş doğup da yeni bir güne merhaba diyeceğiniz yeni bir günün sabahı saat 09:00’a kadar normal gece akış programıyla hizmet verir.

 

 Four Star Night Club

 

Kıbrıs Güzelyurt’da hizmet vermekte olan bu son derece şirin mekan, şehir merkezinden 6 km. uzaklıkta yerini almaktadır. Havaalanına 76 km. mesafede bulunur. Bu kulüp gündüzleri iyi bir zaman geçirmek isteyen tatilciler için sabah saat 09:00 da hizmet vermeye başlamakta ve akşama doğru saat 17:00’da vermekte olduğu bu hizmete bir süreliğine ara vermektedir. Güzel bir geceye keyifli bir şov programıyla 21:00’da başlar ve 01:00’dan sonra yeni bir günü habercisi olan güneş doğup da yeni bir güne başlayacağınız günün sabahı saat 09:00’a kadar normal gece programıyla hizmet sunar.

 

 Five Star Gece Kulübü

 

Kıbrıs Güzelyurt’da hizmet vermedir. Şehir merkezinden 6 km. uzaklıkta yerini almaktadır. Havalimanına 74 km. uzaklıktadır. Gündüzleri zaman geçirmek isteyen tatilciler için sabah saat 09:00 da hizmet vermeye başlamakta ve akşama doğru saat 17:00’da vermekte olduğu bu hizmete bir süreliğine ara verir. Güzel bir geceye keyifli bir şov programıyla 21:00’da başlar ve 01:00’dan sonra yeni bir günü habercisi olan güneş doğup da yeni bir güne başlayacağınız günün sabahı saat 09:00’a kadar normal gece akış programıyla dolu dizgin bir gece yaşamak isteyenler için kaliteli bir hizmet sunar.