Kıbrıs Biyax Lefkoşa Gece Hayatı

Çoğu tatilcinin vazgeçilmez yeri olan Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinden birisi olan Lefkoşa dinginliği, tarihi yerleri, 5 yıldızlı otel ve casinolarının yanında eğlenceli ve doyumsuz gece hayatı ile de ünlüdür.Şehirde birçok gece kulübünün dışında Kıbrıs biyax gece kulübünün sunduğu hizmetler ayrıcalıklıdır. Sizleri Ercan Hava alanından vip araçlar ile alıp Lefkoşa’ya kadar getirme hizmeti de bulunan kulüp isteğiniz halinde tüm tatiliniz boyunca konaklama imkânları da sunmaktadır.

Kıbrıs Biyax Gece Kulübü

Lefkoşa’da gece hayatının standartlarını yeniden yazan Kıbrıs biyax gece kulübünde yapılan şovlar ile adından söz ettirmektedir. Saat 21:00′ da başlayan gece programı ile sizler için hazırladığı pek çok şovlar ile eğlencenin ve heyecanın zirvesine çıkaracaktır. Yabancı bayanlardan oluşan bu şov ekibi ile özel gösterilerin yanında size özel saatlik programlar da yapılmaktadır.

Gece yarısını geçene kadar devam eden eğlenceniz 01:00’da sona ermekte ancak gece daha bitmemektedir. Gece program ise 01:00′ de başlar ve sabaha kadar devam eder. Daha sonra ise gündüz programı ile devam eder saat 11:00 de başlayan gündüz programı saat 17:00 de sona erer. Bu saatlik veya gecelik programların özelliklerine göre fiyatları değişmektedir. Bu sırada kulüpte sunulan ücretsiz içki servisinden ve özel aşçıları tarafından hazırlanan meyve tabakları ile lezzetli ikramlar ile damak tadınızı hoşnut tutarsanız.

Kıbrıs Biyax Gece Kulübündeki En İyi Hizmet

Çalışan tüm bayanların sağlık kontrolleri devlet hastanelerinden düzenli olarak yapılmakta olan ve yasal olarak da çalışma izinleri bulunan Kıbrıs biyax gece kulübündeki en iyi hizmeti sunmak için çalışan bu bayanlar eğlencenizin unutulmaz olmasını sağlayacaklardır. Sağlık ve gizliliğe önem veren kulüp müşterilerinin memnuniyeti için tüm imkânları da sunmaktadır. Ayrıca kulüp içerisinde şovlar ve programlar dahilinde video kaydı yapmak kesinlikle yasaktır. 18 yaşından küçüklerin giremeyeceği kulüpte normal olarak bulunmak ve programlardan faydalanmakta bir sakınca yoktur.

Konaklama yapacak misafirlerini kendi motelinde veya arzu edilmesi halinde özel villalarda da ağırlama seçeneği bulunmaktadır. Müşterileri için özel olarak temizlenip hazırlanan bu villalarda tatilinizin keyfini süreceksiniz. Hava alanına 45 kilometre uzaklıkta olan kulüp şehir merkezine de 10 kilometre uzaklıktadır.